O producencie

40 lat doświadczenia w pracach badawczych, rozwoju oraz praktycznym stosowaniu aparatury do terapeutycznego ogrzewania ciała sprawiło, że VON ARDENNE zajmuje 1 pozycję na świecie w Hipertermii Całego Ciała poprzez filtrowane wodą promieniowanie podczerwieni w pasmie A (wlRA). Dzięki aparaturze IRATHERM® możliwe jest wygenerowanie w otwartym urządzeniu promieniowania świetlnego w paśmie tolerowanym przez skórę do podgrzewania ciała.

Założycielem Instytutu Badawczego Medycyny Stosowanej Von Ardenne (IvA) w Dreźnie jest prof. Manfred von Ardenne, badacz w dziedzinie fizyki jądrowej, elektroniki oraz fizyki stosowanej w medycynie. Po wielu latach pracy nad różnymi wynalazkami takimi jak np. noktowizor i mikroskop elektronowy, M. von Ardenne skupił swoją uwagę na technice biomedycznej.

Poza koncepcją i produkcją aparatów do hipertermii ogólnoustrojowej, Instytut von Ardenne przez wiele lat prowadził własną klinikę, w której opracowano i wdrożono kilka innowacyjnych terapii w leczeniu chorób przewlekłych i nowotworowych. Najbardziej znaną jest tzw. Wieloetapowa Terapia Tlenowa.

prof. Manfred von Ardenne (1907-1997)

Dzisiaj IvA jest dostawcą aparatury do hipertermii ogólnoustrojowej na cały świecie, a jego „flagowy” produkt, IRATHERM®1000 do hipertermii umiarkowanej, jest stosowany w blisko 200 podmiotach medycznych.

HT Systems

ul. Belgradzka 5
02-793 Warszawa

+48 22 300 91 85

info@htsystems.com.pl

HT SYSTEMS - dystrybutor/distribution

Godziny pracy biura:

Poniedziałek - piątek
od 8:00 do 18:00